HERKESE AYNI ve SABİT FİYAT, ANINDA TESLİMAT ve FATURALI ALIŞVERİŞ GÜVENCESİYLE...

Generic placeholder image
Bize Yazın
info@bindomain.com
Generic placeholder image
Hemen Arayın
0850 370 96 20
Generic placeholder image
Bize Yazın
info@bindomain.com
Generic placeholder image
Hemen Arayın
0850 370 96 20

Sık Sorulan Sorular

BinDomain.com nedir?
BinDomain.com; kaliteli .com alan adlarını sabit ve uygun fiyatla satışını sağlamak üzere kurulmuş bir internet sitesidir.
Yalnızca ".com" uzantılı alan adları sitemizde listelenmektedir.

Fiyatlar nedir?
Adı üzerinde "bin domain" yani fiyatlar sitenin birçok yerinde de belirtildiği gibi her bir alan adı için KDV hariç 1000 Türk Lirası şeklindedir.
Bu alan adı başına fiyat hep sabittir, döneme göre değişmez, tekli veya toplu satışlarda indirim yapılmamaktadır.

Satış süreci nasıl işliyor?
Satış süreci aşağıda belirtilen 4 aşamada ilk iletişime geçene kısa süreli rezervasyon ve ödemeyi takiben satış yoluyla gerçekleşmektedir.
1) Satın almak istediğiniz alan adıyla ilgili alan adının detay sayfasından veya sitede bulabileceğiniz eposta ve müşteri hizmetleri kanalıyla bizimle iletişime geçmelisiniz.
2) Sonrasında verilecek şirketimizin banka hesabına EFT veya havale yöntemi ile yapacağınız ödemeyi yapmalısınız.
3) Sonraki aşamada alan adının kayıtlı olduğu sitede belirteceğiniz hesaba anında aktarım yapılır veya istediğiniz halinde başka bir alan adı kayıt firmasına transfer için transfer kilidi kaldırıp, gerekli yetki kodu tarafınıza iletilir. Transfer ücreti size ait olmak üzere başlattığınız gelen transfer isteğine onay verilir. Bu işlem alan adı kayıt firmaları ve onaylara göre yaklaşık 5 ila 10 gün sürmektedir. Bu aşamada yapılan aktarımdan sonra alan adı tarafınıza geçmiş olacaktır ve bu ürün Türk Ticaret Kanunu nezninde dijital ürün niteliği taşıdığından alımdan cayma hakkı bulunmamaktadır.
4) Sonrasında ödemeyi yapan kişi ya da kurum adına iletilen bilgilere fatura düzenlenir ve adresinize posta yoluyla gönderilir.

Çalışma saatleriniz nedir, size nasıl ulaşabiliriz?
İletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerimizden bize istediğiniz alan adını satın alma işlemlerini başlatmak veya bilgi almak için ulaşabilirsiniz.
Telefonla ulaşımlarda çalışma saatlerimizin Pazartesi'den Cumartesi'ye 09:00 - 18:00 saatleri arasında olduğunu göz önünde bulundurunuz.
İletişim bilgilerinizi yine aynı sayfada yer alan formdan bırakırsanız, size çalışma saatleri içerisinde dönüş yapabiliriz.

Kendi alan adlarımı bu platformda ücretli veya ücretsiz satabilir miyim?
Şu aşamada maalesef yalnızca kendi üzerimize kayıtlı alan adlarının sergilenmesi ve satış için iletişimi mümkündür.
Ana sayfada yer alan eposta bültenimize kaydolursanız, bu durum değişirse sizi haberdar edebiliriz.